Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
TurieHľadať

Očkovanie a čipovanie psov a mačiekVytlačiť

P1070701.JPG   Regionálna veterinárna správa oznamuje, že 01. 05. 2019 od 13.00 h do 14.00 h pri námestí bude vykonané zo zákona povinné očkovanie psov a mačiek proti besnote a čipovanie zvierat, ktoré musí byť vykonané do 31. 10. 2019.

Očkujú sa zvieratá staršie ako tri mesiace. Je potrebné, aby so zvieraťom prišla dospelá osoba s občianskym preukazom. K očkovaniu treba priniesť očkovací preukaz a 10 eur.

K čipovaniu treba priniesť vyplnenú registračnú kartu zvieraťa a 20 eur. Tlačivo registračnej karty si môžete vytlačiť z webstránky obce, alebo si ho môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade, aby sa čipovanie vypisovaním formulára na mieste nezdržiavalo.

dnes je: 27.5.2019

meniny má: Iveta