Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
TurieHľadať
 
 

Oznámenie o prerokovaní zadania pre Územný plán obce TurieVytlačiť
 

Obec Turie, ako príslušný orgán územného plánovania, ktorý obstaráva územný plán obce, Vám v súlade s ustanovením § 20 ods. 2 zák. č. 50/1976 Zb. (stavebný zákon) v znení neskorších predpisov oznamuje začatie prerokovania

Zadania pre Územný plán obce Turie

 

Zadanie pre Územný plán obce Turie vypracoval Ing. arch Ján Burian, odborne spôsobilý pre obstarávanie ÚPP a ÚPD, reg. č. 229, konateľ spoločnosti Urbion sk, s.r.o., prostredníctvom ktorej podľa ustanovenia § 2a stavebného zákona zabezpečuje obec obstarávanie územného plánu obce.

V súlade s ustanovením § 20, ods. 3 stavebného zákona predkladá obec Zadanie pre Územný plán obce Turie na verejné nahliadnutie. Návrh Zadania je  v celom rozsahu spracovania zverejnený na oficiálnej webovej stránke www.obecturie.sk a na úradnej tabuli obce Turie po dobu 30 dní.

Občania, fyzické a právnické osoby sú oprávnení podať písomné pripomienky k Návrhu Zadania v lehote 30 dní odo dňa zverejnenia oznámenia na adresu:

  • Obec Turie
  • Turie 214
  • 013 12 Turie

Na pripomienky uplatnené po tejto lehote sa neprihliada.


 
 
Turie Aktuálne počasie

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka