Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
TurieHľadať
 
 

Prehlásenie o prístupnosti

Vitajte na stránke www.obecturie.sk oficiálnej webovej stránke obce Turie. Toto webové sídlo vlastní a spravuje Obec Turie od augusta 2018.

Stránka spĺňa štandardy W3C konzorcia týkajúce sa prístupnosti webu aj pre znevýhodnených občanov podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy. Portál je prístupný aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádných štýlov (CSS), Java a JavaScript sekvencií. Je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.

Webové sídlo je optimalizované podľa platného výnosu 55/2014 o IS VS SR.

Podľa zákona sme ako povinná osoba povinní k zverejneniu zmluvy priložiť plné znenie zmluvy v textovom súbore na stiahnutie. Pretože niektoré zmluvy nie sú v textových súboroch, tzn. vyhotovujú sa ručným vypísaním tlačív (poistné zmuvy) alebo nám tvorcovia zmluvy napriek vyžiadaniu textový súbor neposkytli, pristúpili sme vo výnimočných prípadoch k naskenovaniu zmlúv.

 

 

Turie Aktuálne počasie

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka